user_mobilelogo

First column of your content..

MAGDA I SEBASITAN

Z przyjemnością polecamy studio "Fotokocur" to najlepszy fotograf z Wrocławia na uwiecznienie najpiękniejszego dnia w Waszym życiu :) Jesteśmy w pełni zadowoleni z profesjonalnie wykonanych zdjęć oraz niesamowicie dopracowanego filmu. Piotr i Kasia to profesjonaliści w pełnym calu, maja mnóstwo świetnych pomysłów, to bardzo sympatyczni, otwarci i fajni ludzie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i jednocześnie pełni podziwu dla Waszej pracy. Oboje poświęcili nam dużo czasu i uwagi przygotowując sesję i dbając o każdy szczegół. Duet w 100% sprawdzony i niezastąpiony :)) Polecamy :)

 

First column of your content..

ELWIRA I MARIUSZ

Wiemy, że te słowa nie są wstanie oddać Naszych emocji na temat fotografa z Wrocławia, ale przynajmniej możemy spróbować :) Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować Kasi i Piotrowi za to, że mogliśmy uczestniczyć w niesamowitej sesji w plenerze, który odbył się na Zamku Książ i w jego okolicach. Późna jesień mieniąca się bogactwem kolorów, magia Książa, komnat pełnych tajemnic, pięknie utrzymanego parku, a w szczególności profesjonalizm Fotografów, spowodowały, iż nieustannie powracamy myślami do tej, jedynej w swoim rodzaju sesji w plenerze. Tych kilka zdjęć umieszczonych powyżej już obrazuje każdemu, kto je obejrzy, wysoki poziom pracy, który charakteryzuje Kasię i Piotra. Podejście do zawodu, pasja i zaangażowanie oraz poczucie humoru, które potrafi rozładować każdą atmosferę, powoduje, że wspólnie spędzony czas należy do przyjemności. Jeszcze raz Wam dziękujemy. I wiemy, że niejednokrotnie jeszcze będziemy korzystać z waszych pomysłów na upamiętnienie co istotniejszych wydarzeń z Naszego życia:) P.s Album z Waszymi zdjęciami, który stanowił oprawę naszej pierwszej w życiu sesji, jak określili Nasi znajomi, to majstersztyk.

 

First column of your content..

RODZICE MICHAŁKA

Szczerze polecamy usługi Fotokocur. Bardzo profesjonalne podejście do klienta podczas sesji rodzinnej. Wspaniała atmosfera przy współpracy oraz udzielone wskazówki sprawiły, że zdjęcia są przepiękne i zachwycające. Kreatywność i pomysłowość fotografów na duży plus. Zdecydowanie widać po efektach pracy, że fotografowanie wykonują z pasją i zaangażowaniem. Dziękujemy i serdecznie polecamy!

 
 

First column of your content..

KAROLINA I MARCIN

Polecamy wszystkim sesje ciążowe i noworodkowe. Zdjęcia są prześliczne - co można samemu ocenić na stronie www:) Świetna pamiątka, która bardzo ociepliła wnętrze naszego domu. Foto Kocur-y to przemiłe osoby z mnóstwem ciekawych pomysłów na super zdjęcia. Karolina , Marcin i Zuzia:)

 
 

First column of your content..

MARTA I KONRAD

Nasze decyzje weselne były podejmowane szybko i o dziwo często z zapoznaniem się tylko jedna z oferta. Tak było w przypadku sali, Dj i naszych kocurków kochanych :). I oczywiście jak i inne decyzje ta także okazała się strzałem w 10 :D punktualnie stawili się na miejscu i rozluźniali całą atmosferę, a zdjęcia i potem jak się okazało na filmie robili to co powinni niewiadoma kiedy, jest to o tyle fantastyczne ze nie są to ujęcia sztuczne pozowane. Nie są nachalni a wręcz przeciwnie- jak prawdziwe koty niewidzialni, a cały materiał uwiecznił nam w cudowny sposób, te najważniejsze chwile w naszym życiu. Z chęcią wracamy do pięknego albumu i filmu ( chyba nigdy nam się to nie znudzi a o to właśnie chodzi ).  Sesja plenerowa to już zupełnie inna bajka! Cudowna zabawa na luzie, mnóstwo spontanu i szału! A efekty rewelacyjne! Mamy piękna pamiątkę na całe życie! I jedno czego żałujemy to to że te chwile się już nie powtórzą... Ale mamy zamiar na 1 rocznice wyciągnąć kocurków na rocznicowa sesje plenerowa, a w przyszłości na zdjęcia dziecięce :) M&K 21.06.2014r.